KONST / Litografier / Färglitografi 16144182
nr 1614 4182
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Signerad, numrerad 41/125. Färglitografi, bildmått: 56x49 cm, yttermått inklusive ram: 79x59 cm
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:58:02
22/4 19:53:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin